„Jesteś wszystkim co mam, przyjdź do mnie”

„Jesteś wszystkim co mam, przyjdź do mnie”

22 listopada wiele osób odpowiedziało na zaproszenie Jezusa i przybyło do parafii Przemienienia Pańskiego w Międzyborowie na spotkanie z Panem podczas wieczoru uwielbienia.

Chwilę po zakończeniu Eucharystii, rozpoczęła się duchowa uczta! W mroku kościoła prawdziwa Światłość jaśniała na ołtarzu, a wokół Niej zgromadzone dzieci i zespół muzyczny zachęcali z radością i pieśnią na ustach do modlitwy, spotkania, uwielbiania i dołączenia do wolontariuszy ŚDM. Ks. Tomasz Stępniak (wikariusz parafii w Międzyborowie) krótkimi przemyśleniami wprowadzał zgromadzonych w kolejne pieśni wykonywane przez zespół, w którym zobaczyliśmy niezwykle talenty – m.in. powołanych do służby Bogu ks. Tomasza i kl. Jakuba Kitę oraz młodzież i dzieci pełniących służbę muzyczną w parafii. Całemu spotkaniu patronowali nie tylko św. Jan Paweł II i św. Siostra Faustyna, ale także św. Cecylia – patrona muzyki kościelnej i wszystkich, którzy grają i śpiewają na chwałę Pana!

scholka

Po uczcie duchowej w sali dolnego kościoła można było, a nawet należało zadbać o ucztę fizyczną. Ciasto i herbata spełniły swoje zadanie 😉

To było niezwykle spotkanie. Łzy śmiech, radość, spokój to tylko nieliczne reakcje na wieczór uwielbienia. Nie da się opisać emocji, które towarzyszyły wiernym. To trzeba przeżyć. Więc już dziś zastanów się, szukaj możliwości i nie wahaj się odpowiedzieć na zaproszenie Pana.

wspolnota

Przecież jesteś dla Niego wszystkim – On cały czas czeka na Ciebie!

Śmiało 😉

plakat