Młodzi na Maxa – 2016

Drodzy Młodzi !

Młodzi muszą się wyszaleć. Można to zrobić na wiele sposobów – my proponujemy odlot na maxa! Gdzie? W Kutnie – Woźniakowie i w Żdżarach. Z kim? Z JEZUSEM!

Młodość, radość, przyjaźń, wspólnota i przede wszystkim osobiste spotkanie z Chrystusem – to wszystko na rekolekcjach ewangelizacyjnych „Młodzi na maxa”. Dlaczego warto? Bo Jezus naprawdę żyje i w nas działa! Skąd u nas ta pewność? Bo to przeżyliśmy rok i dwa lata temu. W tym roku też tam będziemy, razem z Wami!

Dlatego zapraszamy Ciebie na wybrany weekendowy termin w ferie zimowe: od 4 do 7, od 11 do 14, od 18 do 21, od 25 do 28 lutego 2016 r. Rekolekcje rozpoczynają się w czwartek popołudniu, kończą w niedzielę obiadem. Koszt pobytu uczestnika to 150 zł. W mailu zwrotnym otrzymasz potrzebne szczegółowe informacje dotyczące zakwaterowania, dojazdu, sposobu opłaty, itp.

Mamy też propozycję dla tych, którzy byli już na takich rekolekcjach – to „Młodzi na maxa – 2”. Drogą mailową uczestnicy „Młodych na maxa” roczników 2014 i 2015 otrzymali zaproszenie z możliwością rejestracji drogą mailową. Rekolekcje „Młodzi na maxa 2” odbędą się od 5 do 7 i od 26 do 28 lutego 2016 r. w Żdżarach. Rozpoczną w piątek popołudniu, zakończą w niedzielę ok. godz. 15:00.

„Młodzi na maxa” to propozycja duchowego odlotu dla każdego, kto ukończył 15 rok życia. Każdego, kto chce posmakować niezgłębionej pełni, eksplozji radości i entuzjazmu młodości. Jest to również szansa, aby zaangażować się w dzieło przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji oraz w Krakowie. Zapraszamy również kapłanów i katechetów.

Oczekujemy na Was – Młodzi na maxa

Młodzi na Maxa – Formularz rejestracyjny

Młodzi na Maxa 2016

Kategorie: Młodzi na Maxa