JA UWIELBIAM JE, NA MAXA SĄ…

JA UWIELBIAM JE, NA MAXA SĄ…

II turnus rekolekcji Młodzi Na Maxa miał inny klimat od I turnusu. I to jest piękne! Chociaż wszystkie turnusy są prowadzone w tym samym duchu, to jednak każdy ma swoją niepowtarzalną specyfikę. Ten turnus był bardziej kameralny od pierwszego i szybko wytworzyła się przepiękna atmosfera- ciepła, zaufania, wspólnoty. Tak! Przez ten krótki czas udało nam się stworzyć piękną wspólnotę! Każdy moment tych rekolekcji pokazywał, jak poszukiwanie Boga w naszym życiu jednoczy nas na tej drodze.

Na rekolekcje przyjechało 25 uczestników z całej diecezji. Najwięcej osób przybyło z Rejonu Skierniewice. II turnus był prowadzony przez Marysię Lipińską, oraz księdza Wojciecha Szabrańskiego sdb. Przez cały weekend muzycznie prowadziły nas żywiołowa Karolina Kołodziejska i Magdalena Bindas.

Nasz diecezjalny pasterz- Biskup Andrzej- pomimo choroby- był z nami nie tylko podczas mszy świętej, ale także po niej poświęcił nam chwilę czasu. Będąc z nami, po raz kolejny okazał, jak bardzo zależy mu na dziele przygotowań do ŚDM w naszej diecezji.