„Nie ma większej Miłości niż ta, gdy Ktoś życie oddaje, abym mógł żyć…”

„Nie ma większej Miłości niż  ta, gdy Ktoś życie oddaje, abym mógł żyć…”

Wczoraj w parafii Przemienienia Pańskiego w Międzyborowie zgomadzeni wierni moglli poznać drogę do szczęścia, poczucia miłości i odnalezienia Pawdy. Przy świetle świec, w mroku kościoła, przyszedł On – Jezus. Przyszedł, aby pokazać Ci, jak bardzo Cię kocha. Oddał swoje życie, abyś Ty mógł żyć. Wierni, którzy przybyli na adorację przygotowaną przez młodzież i ks. Tomasza Stępniaka mieli czas, by zastanowić się dokąd zmierza ich życie. Czy nie warto zawróćić, zacząć kochać, zaufać Jezusowi?
Pieśni wykonywane przez zespół, przeplatane rozważaniami, chwilami ciszy wprowadziły niesamowity nastrój. Na twarzach wielu osób pojawiły się łzy wzruszenia. Ten boski czas został nam zesłany, by w czasie Wilkiego Postu pozwolić się odnaleźć Chrystusowi. Ci, którzy odpowiedzieli na zaproszenie młodzieży, a przede wszystkim Jezusa już się przekonali, że warto powierzyć swoje cierpienia, radości, problemy i sukcesy Najwyższemu, bo tylko On jest w stanie nam pomóc.

Nic nie musisz mówić, pozwól się kochać. Miłość czeka na Ciebie, tylko pozwól się odnaleźć.
Czasami potrzeba naprawdę niewiele – otwórz Pismo Święte, pomódl się lub przyjdź na kolejny wieczór uwielbienia, adorację lub Mszę Świętą. On czeka na Ciebie.