Młodzi na maxa – 2015

Młodzi na maxa – 2015

Młodzi muszą się wyszaleć. Można to zrobić na wiele sposobów – my proponujemy odlot na maxa! Gdzie? W Kutnie – Woźniakowie. Z kim? Z JEZUSEM! Młodość, radość, przyjaźń, wspólnota i przede wszystkim osobiste spotkanie z Chrystusem – to wszystko na rekolekcjach ewangelizacyjnych „Młodzi na maxa”. Dlaczego warto? Bo Jezus naprawdę żyje i w nas działa! Skąd u nas ta pewność? Bo to przeżyliśmy rok temu. W tym roku też tam będziemy, razem z Wami!

Dlatego zapraszamy Ciebie na wybrany termin: od 22 do 25 stycznia oraz od 29 stycznia do 1 lutego (dla województwa mazowieckiego), jak również od 5 do 8 lutego oraz od 12 do 15 lutego (dla województwa łódzkiego).

„Młodzi na maxa” to propozycja duchowego odlotu dla każdego, kto ukończył 15 rok życia. Każdego, kto chce posmakować niezgłębionej pełni, eksplozji radości i entuzjazmu młodości.
Jest to również szansa, aby zaangażować się w dzieło przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji oraz w Krakowie. Zapraszamy również kapłanów i katechetów.

 

                                                                                                                      Oczekujemy na Was

                                                                                                 Młodzi na maxa

Aby wziąć udział w REKOLEKCJACH „MŁODZI NA MAXA” należy wypełnić poniższy formularz rejestracyjny. Równocześnie prosimy o wpłatę 50 zł zaliczki na konto, które otrzymasz w mailu zwrotnym na podany przez Ciebie adres e-mail. Wpłata potwierdza Twoje uczestnictwo w rekolekcjach. Koszt rekolekcji poniesiony przez uczestnika to 150 zł. Dojazd we własnym zakresie, ewentualnie w porozumieniu z własnym duszpasterzem. W mailu zwrotnym otrzymasz wszystkie szczegółowe informacje.

FORMULARZ REJESTRACJI

Świadectwa uczestników rekolekcji Młodzi na Maxa 2014

Galeria Młodzi na Maxa – 2014 część I
Galeria Młodzi na Maxa – 2014 część II
Młodzi na Maxa – plakat format B1
Młodzi na Maxa – ulotka format A6