Świadectwa uczestników rekolekcji Młodzi na Maxa 2014

Bóg dał mi nowe życie, odkryłem jaki naprawdę jest i że kocha każdego bezwzględnie na to co robię. Otworzyłem się na Jego miłość. Doświadczyłem, że Duch Święty naprawdę zstępuje i zostałem  skąpany Jego łaską. Otrzymałem złotą zbroję, dzięki której mogę wiele zdziałać.

    Adrian

 


 

Na tych rekolekcjach zrozumiałam, że nic nie dzieje się przypadkiem Teraz wiem, że Bóg ma dla każdego z nas jakiś plan. Pan nami kieruje. To Jemu zawdzięczam wszystko co mam, a moje cierpienie nie poszło na marne. Teraz wiem czym jest miłość. To Bóg, nasz Ojciec nią jest. Moja wiara, moja ostoja, jest wszystkim co mam. Dziękuję Boże, że dałeś mi nowe życie. Dziękuję, że zamieszkałeś w moim sercu.

                                                                                                                                                                            Agata


Na tych rekolekcjach poczułam miłość od Boga. Dała ona mi ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Wiem, że Bóg chce dla mnie jak najlepiej, daje mi wolną wolę oraz wybacza mi zło, które popełniam. Mogłam również odczuć moc Ducha Świętego, która umacnia mnie w wierze. Teraz wiem, że jestem umiłowaną córką Boga.

                                                                                                                                                                                                                                                             Dominika


Rekolekcje były dla mnie głębokim oczyszczeniem. Uwolniły mnie od wszystkich zadr jakie chowałam w swoim sercu. Otrzymałam nowe życie. Nauczyłam się tego, że Bóg mnie kocha, jestem przez Niego wybrana. On zawsze jest przy mnie, nawet gdy się smucę. Mogę dzielić się z Nim wszystkim, radością, obawą, lękiem, bólem.

                                                                                                                                                                           Milena


Te rekolekcje były dla mnie niezwykłe, miałam okazję lepiej poznać Boga, doświadczyć Jego miłości i zaprzyjaźnić się z Nim na nowo. Świetna atmosfera i sympatyczni ludzie to tylko jeszcze bardziej zachęcają mnie do powrotu do Woźniakowa.

                                                                                                                                                                            Ola


Rekolekcje w Woźniakowie 2014 były bardzo ciekawym przeżyciem. Przyjechałam tu z myślą, że będziemy się ciągle modlić, będziemy odcięci od komórek, jednak się myliłam. Śpiewamy, tańczymy i wysławiamy Boga. Ludzie, których tu poznałam nauczyli mnie co robić, żeby być bliżej Boga Ojca. Czułam Jego obecność prawie zawsze. Cieszę się, że tu przyjechałam.

                                                                                                                                                                            Ewa


Poczułem jak blisko mnie jest Bóg. Dowiedziałem się, że jest On obecny w każdym momencie mojego życia, nawet tam, gdzie go Nie czuję. Odnalazłem bezwarunkową miłość Boga do mnie. To tu poczułem, że Bóg Ojciec naprawdę istniej, a Jezus i Duch Święty to ścieżki do NIEGO. Poczułem osobiste działanie Ducha Świętego.

                                                                                                                                                                            Uczestnik


Pierwszy dzień szok: „co za ludzie? Tak mogą się miłować w Panu Jezusie. Pomazańcy Boży”. Te rekolekcje nauczyły mnie miłować Pana naszego Jezusa, piękna odnowa w Duchu Świętym. Coś niesamowitego. Te rekolekcje nauczyły mnie jak kochać Boga, drugiego człowieka. Naprawdę zachęcam każdego do tworzenia wspólnot i bycia z Bogiem, dzielenia się z drugim człowiekiem. Wspólnota to jest jak jedna wielka rodzina Boża. Teraz będę dziękował Bogu codziennie, za to że posłał mnie na takie rekolekcje.

                                                                                                                                               Dziękuję, Tomek, lat 19


Dzięki tym rekolekcjom poznałam prawdziwy obraz Boga. Zrozumiałam, że kocha mnie taką jaka jestem. Przybliżyłam się bardzo do Boga. Otworzyłam przed Nim całe serce i oddałam Mu swoje życie. Zrozumiałam, że On wysłucha każdego. Na tych rekolekcjach otworzyłam się na miłość Bożą. Wierzę, że teraz Bóg mi pomoże.

                                                                                                                                                             Uczestniczka


Rekolekcje były dla mnie czasem, w którym zrozumiałam ile robi dla mnie Ojciec. Modliliśmy się dużo, śpiewaliśmy i tańczyliśmy. Wielbiliśmy Boga za to, co dla nas zrobił. Każdy tutaj mógł powiedzieć co myśli, modliliśmy się własnymi słowami, a nie mówiliśmy formułek nauczonych na pamięć. Te rekolekcje w Woźniakowie były czasem głębokich przeżyć. Duch Święty zstąpił na nas z najważniejszymi darami. Oddaliśmy się Bogu. Pokazał nam obraz jakim jesteśmy. Oddaliśmy się Bogu, by zawsze z Nim być. Kocham Go całym sercem. Dziękuję Bogu, że mogłam być na tych rekolekcjach.

                                                                                                                     Uczestniczka


Niesamowicie umocniłem się w wierze. Coś, a właściwie Ktoś sprawił, że pustka w moim sercu została wypełniona. Przestałem się lękać i odczuwam nieustanną radość. Oczyściłem się z grzechu. Duch Święty sprawił, że nie boję się już mężnie wyznawać swojej wiary i postępować według jej zasad. Uświadomiłem sobie, że Bóg Ojciec kocha mnie bezwarunkowo i jest ze mną nawet w najcięższych chwilach. Inaczej patrzę na bliźniego, dostrzegam to, że w drugim człowieku też jest Chrystus. Wierzę, że będę w stanie zmienić siebie i chociaż cząstkę otaczającego mnie świata.

                                                                                                                                                                Czarek


Dziękuję za to, że poznałam lepiej Boga, można powiedzieć na nowo. Zrozumiałam jak jestem dla Niego ważna, że jestem Jego umiłowaną córką, którą kocha. Bez względu na to kim jestem, Bóg mnie kocha i nigdy nie przestanie. Zrozumiałam to, że Bóg tak naprawdę już mnie wybrał, abym przyszła na świat, jeszcze przed tym jak stworzył ten świat. Zrozumiałam, że Jezus pragnie przyjść do mojego serca, tylko muszę Mu pozwolić mnie kochać. Mam nadzieję, że będę tę wiarę pogłębiać. Zrozumiałam, że moje życie ma sens i mam swój cel.

                                                                                                                                                             Iza


Te rekolekcje były dla mnie okazją aby lepiej poznać Boga, otworzyć się na Jego miłość i doznać jej. Zrozumiałam jak ważna jestem w oczach Naszego Pana oraz to, że On ma dla mnie najlepszy plan. Miłość Boga dotarła do mnie jak nigdy wcześniej.

                                                                                                                                                             Dorota