Kontynuacja – ale pod jaką nazwą?

Kontynuacja – ale pod jaką nazwą?

„Nie możemy naszego Miasteczka Łowickiego zakończyć pobytem w Śledziejowicach. Myślę, że Pan Bóg, by Nam nie wybaczył. Dlatego wszystkich zapraszamy do kontynuowania tego dzieła. Chcemy, abyście włączyli się w kolejną ŁPPM na Jasną Górę, aby wszyscy byli 27 sierpnia w Żyrardowie na podsumowaniu Z Rio Do Krakowa, a potem 3 września na rozpoczęciu Peregrynacji Obrazu Matki Boskiej Jasnogórskiej w Żyrardowie (…) Chcę Wam zadać zadanie, wszystkim, spróbujcie w 2-3 wyrazy zaproponować nazwę jak mielibyście się nazywać Wy, którzy tworzycie Miasteczko Łowickie. Jak nazwać nową rzeczywistość w naszej diecezji, zgłoście to”.

W przeddzień wyjazdu z Miasteczka Łowickiego pod Krakowem, bp Andrzej Dziuba poprosił Was – Młodych o nazwy dla wspólnoty i środowiska, które powstało w diecezji łowickiej podczas przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.

Jakie są wasze propozycje? Jak chcielibyście, aby nazywała się nasza diecezjalna wspólnota, którą stworzyliśmy przez przygotowania do ŚDM Kraków 2016?

Swoje propozycje przesyłajcie na adres Biura ŚDM diecezji łowickiej: sekretariat@sdmlowicz.pl

Czas nadsyłania propozycji wraz z krótkim uzasadnieniem do 21 sierpnia 2016r. do godziny 23:59.

Więcej na temat podsumowania wygłoszonego w Miasteczku Łowickim w Śledziejowicach przez ks. bp A.F. Dziubę zobaczysz w filmiku z dn. 30.07.2016:

https://www.facebook.com/zriodokrakowa/videos/634883760011560/